Prosinec 2010

Tom v parku Harry Potter

29. prosince 2010 v 15:48 | Carol |  Fotky Toma F.
reducto.blog.cz

Jak šel čas v Bradavicích

18. prosince 2010 v 9:17 | Lucka |  Draco M.
Postava Draca Malfoye je velmi zajímavá a bez něj si těžko dovedeme představit Bradavice. Na místě je otázka, zda prostor, který mu byl věnován v HP dílech byl tak akorát, nebo by si zasloužil větší pozornost? Jeho vrchol jistě přišel v šestce. V sedmičce se nám zatím jen dvakrát mihnul v záběru (z toho v jednom velmi důležitém;)) a jsem moc zvědavá, co s ním provedou ve druhé části, resp. jak moc bude vidět v bitvě o Bradavice.


                                             Kámen mudrců (2001)
DRaco ne


                                               Tajemná komnata (2002)
2002
                                             Vězeň z Azkabanu (2004)
2004
                                                 Ohnivý pohár (2005)
2002
Fénixův řád (2007)
MAlfoy
Princ dvojí krve (2009)
dracomalfoy

Tom v Bravo Girl

15. prosince 2010 v 18:32 | Carol |  Tom F.
Ukázka:
Protivný zákeřňák z Harryho Pottera Tom Felton (23) ti na sebe práskne dost věcí ze svého tajeného soukromí. A proč to dělá? Protože je to super, krásný, milý a chytrý kluk, žádná nafoukaná celina!:-)

Zamilovávám se nosem

"Možná to bude znít dost komicky, ale moje vysněná holka mi prostě musí vonět. Tím nemyslím žádný nesmyslně předražený parfém, ale její vlastní, osobitou vůni. Když mi hezky voní, moje srdíčko má dotyčná už téměř jistý!"

Chci do Prahy!

"Každý, kdo byl v Čechách, básní o Praze. Matka měst, nejkrásnější hlavní město Evropy a tak dále. Většinou když někde pracovně cestuju, tak se stejně nikam nepodívám, po památkách a tak, ale Prahu určo plánuju. Moc mě láká, podle fotek vypadá fakt krásně!"

Nesnáším vysoképodpatky

"Hodně klukům se na holkách líbí vysoké podpatky, mně to připadá strašný! Vypadají nepohodlně a nepůsobí na mě vůbec sexy. Naopak - hrozně mě děsí!"

Jsem rád zlej kluk

"Je daleko lepší hrát toho zlého. Jako Draco jsem si užíval hlavně ve druhém díle Harry Potter a tajemná komnata! Je tam ta scéna, ve které se utkají v souboji u dlouhého stolu ve velké hale Harry a Draco. Líbí se mi hrát nějakou povahu, která je totálně jiná, než jsem ve skutečnosti já."

Pro více informací si zítra můžet koupit nové číslo BG.

bravogirl.cz

Tom Felton u golfu

4. prosince 2010 v 20:09 | Lucka |  Fotky Toma F.
tfe
Zdroj: Saradracova.blog.cz

Krátký rozhovor s Tomem Feltonem

4. prosince 2010 v 20:04 | Lucka |  Tom F.
V nedávném rozhovoru Tom Felton pohovořil o svém vztahu k fanouškům série či o tom, jak se mu žije pod drobnohledem veřejnosti. Tom též prozradil, že by neměl námitky k návratu k postavě Draca Malfoye, kdyby se J.K. Rowling rozhodla napsat další díl.
O fanoušcích...
"Mám rád fanoušky, kteří jsou nadšeni pro nějakou věc a díky zkušenostem s Harry Potterem vím, jaké to je být součástí něčeho tak skvělého, co vás s nimi spojuje dohromady. Svým způsobem to však představuje i určitý tlak na vaši osobu. Tihlé lidé s nadšením vyhlíží každou fotku, každou ukázku a obliba se v mžiku může změnit v nenávist."

O filmových premiérách...
"Když natáčíte, jste odříznuti od všeho toho humbuku. Ale premiéra je jen jednou za rok, takže si to můžete krásně vychutnat se vším všudy."

O případném pokračování...
"To by bylo úžasné, kdyby J.K. Rowling napsala další díl. Určitě bych neodmítl příležitost vrátit se na plac."

Zdroj: Saradracova.blog.cz